OTIF Glass Sp. z o.o. | Dworcowa 6, 62-230 Witkowo Pon - Pt 7:00 - 15:00

Cięcie szkła

  1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Cięcie szkła

Usługa cięcia szkła

Proces cięcia zahartowanego grubego szkła

Cięcie szkła i lustra na wymiar

Oferujemy obróbkę szkła i luster w różnych wymiarach i kształtach - zgodnie z Twoim projektem. Stawiamy na dokładność i jakość wykonania, dlatego poza zwykłym cięciem tafli oferujemy również inne rodzaje obróbki niezbędne do estetycznego wykończenia produktu. Więcej informacji na temat obróbki znajdziesz w zakładce - szlifowanie i polerowanie krawędzi szkła.

Cięcie szkła float

Przy cięciu szkła niezwykle ważna jest dokładność i precyzja. Dlatego realizujemy wasze zamówienia przy użyciu nowoczesnego, sterowanego numerycznie stołu do rozkroju automatycznego. Dzięki temu urządzeniu, renomowanego włoskiego producenta Bottero zapewniamy powtarzalność cięć, a także wysoką jakość obróbki dla szkła o grubości od 3 do 20 mm. Stół do rozkroju szkła typu float umożliwia wykonywanie cięć prostoliniowych, a także krzywoliniowych jak na przykład koła czy elipsy.

Cięcie szkła laminowanego

Podobnie jak w przypadku szkła float, przy cięciu szkła laminowanego liczy się precyzja i dokładność. Dodatkową przeszkodę stanowi folia zalaminowana pomiędzy taflami - jednak dla naszego, specjalnie przygotowanego do tego stołu numerycznego firmy Intermac nie jest to żadne wyzwanie.

Cięcie lustra

Dobrze dobrane lustro potrafi optycznie powiększyć i podkreślić zalety nawet małego pomieszczenia. Numerycznie sterowane stoły do rozkroju idealnie sprawdzają się w wypadku cięć prostoliniowych, które później zostają poddane krawędziowaniu. Natomiast w wypadku bardziej skomplikowanych kształtów przy pomocy odpowiednio skonfigurowanej maszyny CNC firmy Intermac, pracującej w trzech osiach.

Poznaj naszą technologię

Docinanie szkła

Cięcie lustra

Łamanie lustra

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli Twój projekt jest złożony i potrzebujesz konsultacji z naszymi ekspertami, skontaktuj się z nami przez formularz poniżej.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz warunkami korzystania ze strony internetowej