OTIF Glass Sp. z o.o. | Dworcowa 6, 62-230 Witkowo Pon - Pt 7:00 - 15:00

Usługi

  1. Strona główna
  2. Usługi
Cięcie szkła pod wymiar klienta

Cięcie szkła

Wykonujemy cięcie szkła zarówno typu float jak i laminowanego (VSG) z wykorzystaniem nowoczesnych sterowanych numerycznie stołów do rozkroju automatycznego włoskich firm Bottero oraz Intermac. Urządzenia te gwarantują dokładność i powtarzalność wykonywanych cięć a także wysoką jakość obróbki.

Zobacz ofertę
Obrabiarka krwędzi szkła

Obróbka krawędzi

Obrabiarka zwana krawędziarką włoskiej firmy Bottero wyposażona w 10 wrzecion obróbczych zapewnia kompleksową i precyzyjną obróbkę. Z jej pomocą możemy wykonać szlifowanie proste lub z fazką krawędzi tafli szklanej. Dodatkową opcją jest polerowanie krawędzi w zależności od indywidualnych wymagań.

Zobacz ofertę
Maszyn CNC do obróbki krzywoliniowej

Obróbka CNC

Z wykorzystaniem nowoczesnego centrum obróbczego do szkła firmy INTERMAC możemy w szkle czy lustrze wyciąć praktycznie dowolny kształt, wywiercić otwory i wyszlifować bądź wypolerować obrabiane krawędzie. Wycinanie w szkle kształtów zgodnych z dostarczonymi szkicami nie stanowi dla nas problemu.

Zobacz ofertę
Szkło zahartowane, gotowe do transportu

Hartowanie

Hartowanie szkła polega na ogrzaniu szkła do temperatury około 620–680 °C i natychmiastowym oziębieniu poprzez strumień zimnego, sprężonego powietrza. Dzięki temu procesowi szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje je 5-6x wyższa wytrzymałość zginanie.

Zobacz ofertę
Piaskowane szkło

Piaskowanie i grawerowanie

Oferujemy profesjonalne piaskowanie szkła i luster. Proponowana przez nas usługa umożliwia zdobienie powierzchni szkła różnorodnymi wzorami.Piaskowanie szkła polega na mechanicznym matowieniu jego powierzchni.

Zobacz ofertę
zalaminowane tafle szkła przygotowane do transportu

Laminowanie

W najbliższej przyszłości (I. kwartał 2022) będziemy oferować również usługę laminowania szkła budowlanego folią EVA. W połączeniu tej technologii z możliwościami obróbczymi będziemy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów z branży budowlanej.

Zobacz ofertę