OTIF Glass Sp. z o.o. | Dworcowa 6, 62-230 Witkowo Pon - Pt 7:00 - 15:00

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie sprzedaży i obróbki szkła płaskiego oraz luster dostosowanych do wymagań klientów. Działamy na rynku od 2020 roku. Nasze centrum obróbki i sprzedaży znajduje się w Witkowie, w województwie Wielkopolskim.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym zaufanych, włoskich producentów - m.in. Bottero i Intermac, pozwalającym na wykonywanie realizacji spełniających większość wymagań naszych klientów o różnym stopniu skomplikowania. Wartości, którymi się kierujemy to wysoka jakość produktu, dopracowanie detali, dokładność, krótkie terminy realizacji i ciągły rozwój, pozwalający stale rozszerzać zakres prowadzonych przez nas usług.

Różnorodna oferta produktowa

Posiadamy szeroki wybór szkła budowlanego, dekoracyjnego a także luster. W oparciu o nasze doświadczenie, wybieramy asortyment od starannie wyselekcjonowanych producentów, począwszy od polskiej huty Jaroszowiec, przez japoński Pilkington, francuskie Saint-Gobain aż po belgijskie AGC. Szkło w zależności od doboru materiałów i sposobu jego obróbki pozwala na wykorzystywanie go w szerokim zakresie. Masz pomysł na nietypowy, szklany stół? A może marzy Ci się lustro z wygrawerowanym logo twojej firmy? Skontaktuj się z nami a razem na pewno coś wymyślimy!

Ciągły rozwój oferty

Nieustannie rozszerzamy swoją ofertę o nowe usługi i rodzaje szkła, aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Niedawno wprowadziliśmy usługę laminowania szkła budowlanego folią EVA, które spełnia wymagania szkła bezpiecznego VSG. Na Państwa życzenie oferujemy również hartowanie takiego szkła co dodatkowo zwiększa jego odporność na zniszczenia i zmiany temperatury. Umożliwia to Państwu stworzenie bezpiecznych i efektownych szklanych schodów, balustrad czy nawet mebli. Szkło dzięki swej formie sprawia wrażenie lekkości oraz przestrzenności i doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Twoje oczekiwania to nasz priorytet

Wiemy jak niezwykle ważne, w wypadku skomplikowanych projektów, jest precyzyjne sformułowanie potrzeb - dlatego na pierwszym miejscu stawiamy kontakt z klientem. Potrzebujesz dopasować szkło do kabiny prysznicowej? Chcesz umieścić baterię umywalkową w samym środku lustra? Dla nas to nic nowego! Wystarczy że skontaktujesz się z nami mailowo: biuro@otif-glass.pl lub też zadzwonisz pod numer telefonu (+48 603 047 715) i omówisz wszystkie szczegóły.

Więcej informacji na temat konkretnych procesów obróbki szkła i luster znajdziesz w zakładce Usługi, a jeśli szukasz naszej aktualnej oferty produktowej - zajrzyj do zakładki Produkty.